19 kwietnia 2011

1 urodziny bloga


Aż się nie chce wierzyć jak ten czas leci.
19 kwietnia 2010 napisałam pierwszego posta i tym samym zaczęłam swoją bloggową przygodę. Nie przypuszczałam, że blogowanie tak wciąga. A ile przez ten czas zawiązałam nowych znajomości :)

Gdyby nie fakt, iż aby pokazać coś nowego wpierw trzeba to uszyć, to zapewniam - częściej zamieszczałabym nowe wpisy. Obowiązki domowo-pracownicze nie pozostawiają za wiele wolnego czasu na radosną twórczość krawiecką. Z drugiej strony jestem leń i pewnie gdybym zabrała się porządnie do roboty (a nie bezmyślnie przeglądała strony internetowe czy TV) to co tydzień miałabym nową "kieckę" ;) a tak nie mam.

Z mojej strony nie będzie podsumowywań minionego roku ani ckliwych refleksji, jednak specjalne PODZIĘKOWANIA kieruję pod adresem Wszystkich miłych Obserwatorów i Gości:) za to, że jesteście, że stale do mnie zaglądacie i zostawiacie po sobie ślad w postaci komentarzy :) Dodajecie mi skrzydeł i wiem, że to co robię ma sens :*

Co do candy, które z okazji urodzin wypadałoby rozdać... to obiecuję, że będą po świętach :)

Pozdrawiam serdecznie!!

15 komentarze

 1. GRATULACJE i czekam na candy!!! Wiesz, że wygrałam w konkursie Burdy książkę "Proste i modne szycie" :)? Mam nadzieję, że to początek dobrej passy bo poza tym to tylko raz 3ke w totka trafiłam.

  OdpowiedzUsuń
 2. hehe, jakbym o sobie czytała;) i stwierdziałm dziś ciesząc sie wiosną na rowerku, że szafiarki maja lepiej z aktywnością blogową, bo wystarczy ze coś wykreują z gotowych rzeczy i cyk nowy post gotowy. Ale ale... nie o tym, nie o tym... miało być 100 lat 100 lat i dużo dobrego:), i takie tam urodzinowe fajne życzenia.;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego z okazji roczku! Oby kolejne lata Twojej twórczości na niwie krawieckiej i literackiej owocowały mnóstwem efektownych kreacji. Gratuluję osiągnięć dotychczasowych, córeczko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba nie zabrzmi dziwnie jak powiem "Sto lat"? A poza tym życzę dalszych sukcesów oraz wytrwałości w blogowaniu. Dziękuję że mogę być razem z tobą. Buziaki:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego!!!A co wybrałaś z okazji roczku ?- pewnie nożyczki he,he!!

  OdpowiedzUsuń
 6. wszystkiego naj i oby dalej.
  A każdy potrafi docenić twojego bloga, bo szycie jest bardzo pracochłonne, ale za to jaka jesteś wyjątkowa to chyba nie muszę tobie mówić :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego Najlepszego Kochana z okazji rocznicy bloga i zycze wiele sukcesow! A wiesz, ze miedzy innymi Twoj blog byl inspiracja do zalozenia mojego? Serdecznie pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje ogromne! I czekam na więcej super pomysłów (i na candy, oczywiście ;P). Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. longredthread Ty szczęściaro! Zazdroszczę fachowej litertatury, mi też by się przydała :) Startowałam w tym konkursie ale jak widać bez efektów ;) Gratuluję :)

  aurin dzięki śliczne! Widzę, że nadajemy na tych samych falach :)

  Ewa - mamo dzięki, oby blog nadal się ładnie rozrastał a mi nie brakowało czasu i chęci :)

  isabell dziękuję pięknie za życzenia wytrwałości - przydadzą się :)

  Monika nic nie wybrałam... kompletnie nic.

  LaLa potrafisz człowieka podnieść na duchu . Dziękuję :-*

  S jak Sylwia i Szycie cieszę się, że w ten sposób zaczęłaś przygodę z blogowaniem :)

  Pomidorrra mam nadzieję, że candy Cię usatysfakcjonuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. i ja gratuluje serdecznie pierwszego roczku i zycze wiele nastepnych :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkiego naj,naj.....
  Mam nadzieje,ze i ja dotrwam roku.

  OdpowiedzUsuń
 12. Susanko - bloguj jeszcze wiele lat i zawsze z uśmiechem:-) Zawsze z przyjemnością do Ciebie zaglądam:-)

  OdpowiedzUsuń
 13. I ja życzę samych sukcesów i żeby doba była dłuższa i żebyś znalazła w niej kilka godzin dla swojego hobby...i żeby najbliżsi nie odczuwali 'opuszczenia' bo Sus siedzi przy maszynie...
  No spełnienia marzeń Sus

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :)