7 grudnia 2010

Pierwszy rok FORUM oraz pomoc dla JAŚKA

Sprawa nr 1...
Dla mnie to bardzo ważna data. Dziś mija dokładnie rok od kiedy pojawiło się nowe forum krawieckie:) Przez ten czas forum rozrosło się, przybyło nie tylko użytkowników ale także nowych postów.
Zatem dzielę się z Wami kawałkiem pysznego, wirtualnego TORTU :D

Raz jeszcze dziękuję za to, że jesteście - bez Was nie byłoby TEGO forum!!


Sprawa nr 2...
Zapewne zauważyliście, że czasem na moich blogowych zdjęciach pojawia się Ksenka. Jak nie trudno się domyślić... uwielbiam koty! Ksenkę darzę szczególnym uczuciem ponieważ mieszka ze mną od blisko 10 lat. Przyzwyczaiłam się do kociej obecności w domu a trzeba wiedzieć, iż jest to obecność baaaardzo specyficzna :>
Jak ktoś kiedyś słusznie zauważył: "koty nie mają właścicieli, one mają służących" albo "KOT - i nagle stajesz się gościem w swoim domu" :D Absolutnie zgadzam się z tym tezami.

Wczoraj mąż pokazał mi Jaśka. Jak na niego patrzę to mi serducho ściska. Mała, czarna kulka z przewielkimi oczętami. Sama słodycz. Kociaka spotkało nieszczęście i teraz potrzebuje pomocy ludzi. Gdyby ktoś chciał wspomóc leczenie Jaśka to kliknijcie proszę w link -> aukcja allego i zakupcie cegiełkę.Sprawa nr 3...
Skoro jesteśmy w temacie zwierzaków to kto pomoże nakarmić psa? Wystarczy raz dziennie kliknąć w symbol KOŚCI znajdujący się na stronie :) A wiec klikamy, klikamy :)

Pozdrawiam!

0 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :)