21 czerwca 2017

Pandy, kotki i ptaszek - dla Łukasza

Kiedy żyje się w małej społeczności wieści szybko się rozchodzą. Kiedy okazuje się, że 34 letni Łukasz ma glejaka III stopnia to zakasuje się rękawy i pomaga jak może.
Tak zrobili przyjaciele i koledzy Łukasza - organizują turniej charytatywny na którym będą zbieranie pieniążki na leczenie kolegi.
Będzie mecz piłki nożnej, darmowe atrakcje dla dzieci, lody, mała gastronomia, fanty i licytacje. A to wszystko już w sobotę 24 czerwca 2017 roku.


Specjalnie na te licytacje uszyłam poduszki, które mam nadzieję, dobrze się sprzedadzą.
To dwie pandy, trzy kociaki, ptaszek i serduszko.Człowiek, który dowiaduje się, że ma raka nie może zostać sam. Musi wiedzieć, że są ludzie, który zrobią wszystko aby wyzdrowiał. Na szczęście Łukasz ma takie osoby blisko siebie.
Jeśli ktoś z drogich czytelników zechciałby wspomóc Łukasza to poniżej podaję dane do przelewu i sms'a. Naprawdę KAŻDA złotówka się liczy!Pozdrawiam!
Sus

[edit]

Kochani zobaczcie ile udało się zebrać pieniążków! To ogromna kwota, która w całości została przekazana Łukaszowi :) Zabawa na turnieju była WSPANIAŁA! Co prawda na sam koniec Stasiek skręcił nogę w kostce ale i tak było superowo!


3 komentarze

 1. piękne są takie akcje. U nas też niedawno była dla takiego jednego Pana. Pomagał i pomaga nadal ludziom a ludzie pomogli teraz mu.
  Dobrze, że jak coś się dzieje jednak jeden drugiemu pomoże.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne poduchy na szlachetny cel :)

  OdpowiedzUsuń
 3. w 100% popieram takie akcje! Fajnie, że się włączyłaś : ) Mam nadzieję, że wszystko udało się sprzedać : )

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :)